Warning: Attempt to read property "plugins" on null in /home/server588763/ftp/migracja/poznanantykwariat.pl/wp-content/plugins/styles/classes/styles-customize.php on line 150

nasze aukcje na onebid.pl

Od 2020 roku organizujemy aukcje przedmiotów kolekcjonerskich na portalu dla profesjonalistów – onebid.pl  Swoją ofertę przedstawiają tam antykwariaty, domy aukcyjne, galerie. Zakupów dokonują kolekcjonerzy z całego świata.

Do tej pory zaoferowaliśmy naszym klientom tysiące rzadkich i poszukiwanych: książek, zdjęć, pocztówek, druków ulotnych, odznak, medali, map, dokumentów, plakatów, przedmiotów kolekcjonerskich, militariów i innych pamiątek.

Przez te lata zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych katalogów z ofertą naszego antykwariatu.

Chętnie pomożemy Państwu korzystnie sprzedać kolekcję na tym portalu. Przygotujemy katalog aukcji z  profesjonalnymi zdjęciami – w szczególnych przypadkach filmami z ofertą –  zajmiemy się szczegółowym opisem konkretnego przedmiotu, zadbamy o odpowiednią reklamę aukcji oraz dotrzemy do potencjalnych klientów, zainteresowanych zakupem.

AUKCJA to najkorzystniejsza forma sprzedaży Państwa kolekcji. Zapewnia dostęp do klientów z całego świata i gwarantuje uzyskanie najwyższej możliwej ceny za oferowany obiekt/obiekty.

Przykłady osiąganych cen z naszych ostatnich aukcji dokładnie to pokazują. Z pozoru nic niewarty przedmiot okazuje się „świętym Graalem” i pozwala uzyskać znaczący przychód oferującej go osobie.

Zachęcamy do przejrzenia szuflad i zakamarków w swoim domu, pomożemy Państwu podjąć najlepszą decyzję, zapraszamy do kontaktu: 784 043 834 lub wizyty w antykwariacie: osiedle Oświecenia 49, poniedziałek – piątek: 10 – 17.