Warning: Attempt to read property "plugins" on null in /home/server588763/ftp/migracja/poznanantykwariat.pl/wp-content/plugins/styles/classes/styles-customize.php on line 150

SKUP – zasady:

KSIĄŻKI  MONETY  SREBRO, ZŁOTO MILITARIA POCZTÓWKI INNE

Jak wygląda proces skupu ?
Sprzedaż za gotówkę :
  1. Odwiedzasz antykwariat:
  2. poniedziałek – piątek: 10:00 – 17:00 (osiedle Oświecenia 49, Poznań)
  3. sobota – niedziela: 8:00 – 14:00 (GIEŁDA NA MICHAŁA, ul. św. Michała 60) i pokazujesz przedmioty, które chciałbyś sprzedać/wycenić.
  4. Na miejscu oceniamy stan przedmiotu, jego oryginalność, kompletność. Podajesz swoją cenę. Jeśli jest do zaakceptowania, płacimy gotówką i kupujemy. Jeśli twoja propozycja ceny jest zbyt wysoka, proponujemy  cenę odkupu jaką możemy zaoferować za dany przedmiot.
  5. Zgadzasz się z naszą wyceną i decydujesz na sprzedaż przedmiotu. Pieniądze w gotówce wypłacamy natychmiast, na miejscu. Jeśli sobie tego życzysz, pieniądze możemy przelać na twoje konto bankowe.            Nie zgadzasz się z naszą wyceną, rozstajemy się w zgodzie 🙂 i życzymy sobie miłego dnia !
Sprzedaż komisowa:
  1. Dostarczasz do antykwariatu przedmioty, które chciałbyś, żebyśmy sprzedali w Twoim imieniu. Spisujemy umowę sprzedaży komisowej, ustalamy wysokość wynagrodzenia prowizyjnego. Prowizja antykwariatu  zamyka się w przedziale 15-25% wartości końcowej.
  2. W umówionym terminie podejmujemy się sprzedaży w Twoim imieniu dostarczonych przedmiotów.
  3. Rozliczenie następuje najpóźniej w terminie 14 dni roboczych od sfinalizowania transakcji sprzedaży tj. od momentu zaksięgowania pieniędzy ze sprzedaży na naszym koncie bankowym.
  4. Pieniądze ze sprzedaży po potrąceniu naszej prowizji możesz odebrać osobiście w siedzibie antykwariatu lub jeśli sobie życzysz przelejemy je na Twoje konto bankowe.